Repair Master® to linia profesjonalnych produktów przeznaczonych do naprawy skóry anilinowej, pigmentowanej oraz bycast. Wszystkie produkty zostały opracowane i udoskonalone w Ośrodku Badawczym firmy Uniters S.p.A. Repair Master® obejmuje siedem uzupełniających się kategorii gwarantujących najlepsze wyniki czynności naprawczych: środki przygotowawcze (odplamiacze/środki czyszczące), środki podkładowe, środki pomocnicze, barwniki, utwardzacze, środki wykończeniowe, środki utrwalające.

Praktycznie każdy posiadacz skórzanej tapicerki meblowej spotkał się już (lub spotka) z problemem uszkodzeń lica skóry, które powstają mimo najlepszej nawet staranności i uwagi w obchodzeniu się meblem. Meble skórzane w codziennej eksploatacji narażone są na uszkodzenia mechaniczne, odbarwienia, płowienia (każdy barwnik płowieje po wpływem słońca). Zastosowanie barwnika eliminuje takie problemy.

Wykonujemy barwniki do skór licowych, które redukują uszkodzenia mechaniczne, wady wybarwienia, spękania i wypłowienia.

Oferta ta jest wyjątkowa ze względu na to, iż Alama posiada specjalistyczne wyposażenie i oprogramowanie do skanowania kolorów skór i doboru barwników. Barwniki w postaci kremu (100ml) wykonane są na bazie wody, zawierają utrwalacz, który zapewnia właściwą przyczepność do powierzchni skóry, a także wypełniacz, który umożliwia redukcję głębszych uszkodzeń. Każdy kolor jest dobierany indywidualnie do konkretnej skóry. Wszystkie barwniki przed wysyłką są sprawdzane pod kątem dopasowania koloru.W przypadku skór dwukolorowych (antykowanych) istnieje ryzyko rozbieżności koloru ze względu na różne kolory wykończenia skóry (dotyczy zwłaszcza kolorów jasnych z kontrastowym antykowaniem) – dobierany jest wtedy odcień najciemniejszy.

Z naszej oferty skorzystać mogą

: fabryki mebli, salony meblowe, użytkownicy skórzanych mebli, posiadacze samochodów ze skórzaną tapicerką (skóry samochodowe należą do jednych z najbardziej odpornych na uszkodzenia, jednak z czsem trudno jest całkiem uniknąć naturalnego zużycia skóry – zwłaszcza na fotelu kierowcy lub różnego typu zdarzeń, których autorami są często dzieci:). Samochody wyposażone w skórzaną tapicerkę należą do elity, warto więc zadbać o ich odpowiedni wygląd, zwłaszcza, że dobry wygląd skórzanej  tapicerki podnosi wartość auta.Naprawa jest łatwa i bardzo efektowna. Wnaszej ofercie można znaleźć szereg preparatów do czyszczenia i konserwacji skórzanej tapicerki samochodowej) oraz użytkownicy skórzanej odzieży (odzież skórzana , torebki i inne akcesoria także mogą wymagać napraw z użyciem barwników. Barwienie standardowymi praparatami dostępnymi na rynku jest krótkotrwałe, bowiem po wyschnięciu nie osiągają one należytej elastyczności, a przez to nie mogą swobodnie poddawać się zginaniom w trakcie użytkowania. Nasze barwniki do skór skutecznie eliminują ten problem i dzięki nim nawet stare kurtki skórzane i torebki wyglądać mogą jak nowe).

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości dotyczących barwników do skór, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny 509043936