TUTAJ ZNAJDZIESZ KILKA PRAKTYCZNYCH WSKAZÓWEK

  • Nie daj się zwieść opowieściom na temat cudownych „babcinych” metod na konserwację skóry meblowej. Od tamtych czasów wiele się zmieniło w technologii produkcji skór meblowych. Wykorzystuj tylko gwarantowane preparaty do skór, wyprodukowane na bazie wody. Zwykłe domowe środki i te reklamowane jako uniwersalne środki czyszczące mogą spowodować wiele szkód i drogich napraw (np. odbarwienia i złuszczenia). Zaufaj naszemu doświadczeniu. Nie będziesz żałował 🙂
  • Nie ustawiaj skórzanych mebli blisko grzejnika lub innego źródła ciepła. (minimum 20-30 cm od źródła ciepła)
  • Chroń meble skórzane przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym. Wszystkie materiały płowieją z czasem pod wpływem światła słonecznego. Nie kładź gorących przedmiotów na skórze.
  • Utrzymuj skórzane meble w czystości. Odkurzaj i przecieraj je ściereczką lekko zwilżoną wodą – najlepiej raz w tygodniu.
  • Stosuj program pielęgnacyjny 2 razy do roku lub częściej w miarę potrzeby. Czyść skórę preparatem SOFT CLEANER. Czyszczenie gąbką i pianą jest wydajne i efektywne.
  • Zachowaj miękkość i atrakcyjny wygląd swoich mebli. Po każdym czyszczeniu używaj preparatu CONDITIONING CREAM lub PROTECTION CREAM, który zawiera niezbędną odżywkę, składniki nawilżające, a dodatkowo impregnuje chroniąc przed wodą, alkoholem i olejami.

***** REKOMENDOWANE PRZEZ NAS PREPARATY DO CZYSZCZENIA I KONSERWACJI SKÓR I TKANIN ZNAJDZIESZ NASZYM W SKLEPIE ON LINE 

*****  ULOTKĘ PDF Z KOMPLETNĄ LISTĄ PREPARATÓW DO OCHRONY TWOICH MEBLI MOŻESZ POBRAĆ TUTAJ